Istebna, Jaworzynka, Koniaków Strona Główna Istebna, Jaworzynka, Koniaków
Jednym słowem Trójwieś!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NAUKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Autor Wiadomość
Anula
oberGaździna

Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   NAUKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Nauka tańca towarzyskiego w Istebnej??? A co Wy na to? Wakacje to czas na robienie róznych nowych rzeczy i często rzeczy, na które nie ma się czasu w ciągu roku... A teraz proponuje wszystkim naukę tańca towarzyskiego i to od nie byle kogo, bo od samego Mistrza! Wierzcie mi facet świetnie uczy, bo byłam już na kilku lekcjach u niego i uważam ,że warto :D ! Jest tylko jeden podstawowy warunek, muszą być chętni, żeby taki kurs mógł sie u nas odbyć. Ci, którzy chcieliby się nauczyć pląsać po parkiecie i zapraszam o pinformowaniu mnie o tym, jesli zbierze się grupa to prawdopodobnie końcem sierpnia pójdziemy w tany.... Zainteresowanych prosze o kontakt na meil. Nie pożałujecie! :509:

Damian
Turysta
Rodak

Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   

ja osobiście bardzo chętnie kochanie bym na to poszedł, bo kto z nas umie dobrze tańczyć??? :oops:

miro
Przełokropny gazda

Wysłany: Pią 15 Lip, 2005   

Napisz kiedy i gdzie to bedzie to przyjde

anka00
Przełokropno gaździna

Wysłany: Pią 22 Lip, 2005   

no calkiem fajna sprawa :) jestem za!

Złoty
VIP-Gazda

Wysłany: Wto 26 Lip, 2005   

ta nauka to o ile sie nie myle trwa juz dosyć długo tylko że mało chętnych...

voytaz
VIP-Gazda

Wysłany: Sro 27 Lip, 2005   

To jak bedzie z tym kursem?

Anula
oberGaździna

Wysłany: Czw 28 Lip, 2005   

voytaz napisał/a:
To jak bedzie z tym kursem?

Jak to jak? To proste. Zbierzemy ekipe to bedzie, ale musze wiedziec ile bedzie chetnych tak do połowy sierpnia, żeby umówić terminy spotkań z Panem, który uczy i załatwić sale-mysle,ż e w gimnazjum, dla wszystkich byłoby chyba najwygodniej. Ty jestes zainteresowany? Jesli tak to liczyć Cię jako sam czy z partnerką:-)?

voytaz
VIP-Gazda

Wysłany: Czw 28 Lip, 2005   

A kto mialby uczyc?
Wiem, ze pewna grupa spotyka sie w piatki... Instruktorem jest Darek Matuszny...

Anula
oberGaździna

Wysłany: Pią 29 Lip, 2005   

Darek Matuszny to chyba ten nauczyciel języka polskiego, uczył kiedyś w Rastoce, tak mi się cos zdaje. Ale nie o nim mowiłam. Miłam na mysli Marcjana Gepferta, mieszka w Górkach i prowadzi Szkołę Tańca ELITAN. www.elita.pl - mozna sobie poczytać. Mam z nim kontakt i rozmawialiśmy na temat kuru w Istebnej, zgodzi się jesli bedzie minimum 8 par bo wtedy opłaci mu sie do nas przyjeżdzać. Nie wspomniałam nic o pieniadzach ale oczywiście kurs ten byłby płatny-to zrozumiała bo to jego zawód, ale nie sa to kolosalne pieniądze, jakieś 60 zł/ 1 osoba na 1 stopień i jest 7 spotkań, czyli taki kurs trwa prawie 2 miesiace.

[ Dodano: Pią 29 Lip, 2005 ]
Przepraszam za bład w adresie meilowym!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawidłowy to www.elitan.pl

[ Dodano: Pią 29 Lip, 2005 ]
jeju jaka jestem dzisiaj rozkojarzona, nie adres meilowy tylko strona internetowa tego pana. wybaczcie :oops:

[ Dodano: Pią 07 Paź, 2005 ]
Witam serdecznie, przedstawiam meil, który otrzymałam w sprawie kursu tańca, zainteresowanych proszę o szybka konkretna odpowiedz ile osob wyrażałby chęc>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
jest taka możliwość aby zorganizować kurs tańca w Istebnej poczynając od 12
pażdziernika br. - w środy od godz.18.30. Jednak ze względu na trudny dojazd
i dużą odległość byłbym zmuszony podnieść cenę na 120,-zł od osoby. Poza
tym - aby zdążyć przed zimą (przynajmniej teoretycznie) zamiast 8 spotkań po
1,5 godziny trzeba by skomasować zajęcia i zrobić 6 spotkań po 2 godziny. W
razie gdyby droga była nieprzejezdna, zaległe zajęcia odbywałyby się w
najbliższą możliwą środę. Powyższa cena może ulec zmianie - zależy to od
kosztów wynajmu sali w gimnazjum - oraz ilości uczestników kursu.
O ile Państwo byliby tym zainteresowani - proszę o szybki kontakt.

Ligia Gepfert
Turysta

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Witam serdecznie, zapraszam w imieniu Szkoły Tańca "Elitan" na" Kurs tańca na wesele i inne okazje", który odbędzie się w sali gimnastycznej gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej, w poniedziałki, w dwóch grupach: godz. 18.00 - 20.00 - I grupa, godz. 20.00 - 22.00 - II grupa.Odbędzie się 6 takich spotkań, każde po 2 godz. zegarowe. Uczymy tańca użytkowego, a więc w programie kursu są 2 tańce uniwersalne, dzięki którym przetańczymy swobodnie co najmniej 90% imprezy, ale też i trochę klasyki, żeby nie trzeba było uciekać z parkietu, kiedy zagrają inne tańce. Stąd w ramach tego kursu uczymy jeszcze walca wiedeńskiego, tango, walca angielskiego i rock and rolla. Ponadto uczymy zasad zachowania się na imprezie, uczymy prowadzenia partnerki przez partnera, ponadto jak rozpoznać co można zatańczyć do tego, co akurat grają. Obowiązuje zabranie obuwia sportowego. Koszt - od pary 250 zł, od pojedynczej osoby 150 zł. za całość, płatne w czasie I spotkania. Warto zabrać coś chłodnego do picia. Serdecznie zapraszam! Zapisy i informacje - tel. 694 840 211. Nasza strona www.elitan.pl

[ Dodano: Sro 21 Maj, 2014 ]
Zajęcia kursu tańca rozpoczynają się w poniedziałek 9 czerwca, potrwają do 14 lipca - każdy poniedziałek o tej samej porze, jak podano w ogłoszeniu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi