Istebna, Jaworzynka, Koniak?w Strona Główna Istebna, Jaworzynka, Koniak?w
Jednym s?owem Tr?jwie?!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezpiecze?stwo dzieci w drodze do szko?y
Autor Wiadomość
istebniak
Rodowity g?rol

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2011   Bezpiecze?stwo dzieci w drodze do szko?y

Co s?dzicie o bezpiecze?stwie dzieci id?cych do szko?y i wracaj?cych do domu?

K?opotek
Rodowity g?rol

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Na stronie UG Istebna, znalaz?em artyku?, z kt?rego wynika, ?e nasi radni chc? co? w tym temacie robi?.

GrooveBass
Cz?sty bywalec

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Z tego co s?ysza?em... Maj? to by? kamizelki odblaskowe , projekt w "drodze"

Z?oty
VIP-Gazda

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

No i doczekali?my si? poprawy bezpiecze?stwa najm?odszych. :692:
http://www.istebna.eu/?p=...w&iArtykul=4374
Zakaz wjazdu na parking przedszkola i szko?y na dzielcu.
Teraz mo?na bezpiecznie na du?ym parkingu pod sklepem spo?ywczym albo pod restauracj? zostawi? auta, przej?? przez drog?, i?? sobie chodniczkiem z maluszkiem za r?k? (albo z dwoma jak jest wi?cej). Wok?? pe?no p?dz?cych samochod?w maj?cych sobie gdzie? ?e jest tu teren szko?y. Super :704:
Pogratulowa? kolejnego genialnego pomys?u pani W?jt.

cyt: "... Prosimy wszystkich mieszka?c?w, a szczeg?lnie rodzic?w o zrozumienie tej sytuacji. Przy wielokrotnie zwi?kszonej ilo?ci samochod?w, a tym samym bardzo wzmo?onym ruchu i bardzo cz?sto nieodpowiedzialnym zachowaniu kierowc?w, dzieci id?ce do szko?y i wychodz?ce ze szko?y by?y na terenie posesji szkolnej nara?one na du?e niebezpiecze?stwo..."

No sorry ale dla mnie jad?ce 2kmh/h auto po parkingu jest bezpieczniejsze od jad?cego cho?by przepisowe 50km/h auto gdzie ma?e n??ki maj? przebiec przez drog?.

p.s. na dniach b?dzie g?o?no z kolejnym wspania?ym pomys?em Pani W?jt dotycz?cym naszych najm?odszych

sigma
Ma?y gazda

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Z?oty napisał/a:
Pogratulowa? kolejnego genialnego pomys?u pani W?jt

To ma?a nie?cis?o??. Ten genialny pomys? to dzie?o ko?cz?cych kadencj? dyrektorek szko?y i przedszkola.
W kontek?cie niedawnej burzy o przedszkole pojawia si? nadzieja ?e nowy dyrektor zniesie ten niczym nieuzasadniony zakaz. Bo nie potrafi? zrozumie? czym r??ni si? samoch?d pracownik?w szko?y i dostawc?w od samochodu rodzic?w. Po co wybudowano za nasze (gminne) pieni?dze parking przy szkole ?
Moim zdaniem to brak szacunku do rodzic?w ze strony dyrekcji szko?y i przedszkola a nie troska o bezpiecze?stwo naszych dzieci.

Z?oty
VIP-Gazda

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

Moim skromnym zdaniem to jak ju?, to pomys? jednego mobilnego dyrektora kt?ry przyje?d?aj?c na styk szuka miejsca. Bynajmniej ju? dzi? by?o wida? sznur samochod?w, parkowanie przy samej jezdni i rodzic?w z dzie?mi wychylaj?cych si? zza samochod?w i pr?buj?cych przeskoczy? na drug? stron?. Kwestia czasu jak si? znowu co? stanie.

sigma
Ma?y gazda

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

Szkoda ?e Mieszkaniec milczy w tej sprawie bo akurat to jest temat do za?atwienia przez niego i pozosta?ych rodzic?w.
Mo?e "sp??nialska" pani dyrektor zmieni?aby zdanie ?
W ko?cu bezpiecze?stwo dzieci jest najwa?niejsze ale jak wida? jest zale?ne od punktu siedzenia

istebniak
Rodowity g?rol

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Zgadzam si? z sigm?. Panie dyrektorki powinny by? w szkole pierwsze, a nie ostatnie...No i wypada?o by wcze?niej poinformowa? rodzic?w o tym pomy?le i zapyta? ich o zdanie, a nie stawia? znaki. To brak szacunku

Mieszkaniec
oberGazda

Sigma, ju? si? zjawi?em. Widzisz wystarczy?o mnie przywo?a?. Pozdrawiam wszystkich. Owszem moim zdaniem z tym b??dnym stanowiskiem Dyrektor?w Szko?y i Przedszkola oraz W?jta Istebnej, z kt?rym mog? polemizowa? si? nie zgadzam.Dlatego te?, je?eli b?dzie ch?? innych to s?u?? wszelk? pomoc? w tej sprawie. My?l?, ?e jak ludzie b?d? za to mo?emy wystosowa? pisma kolejno do Dyrektor?w i W?jta wskazuj?c swoje niezadowolenie oraz argumenty. Co do informowania czy konsultowania czegokolwiek w tej gminie to mnie nie zdziwi?o. Mieli?my ju? wcze?niej przyk?ady. Mo?e tyle na pocz?tek.

eskulpamerata
Turysta

Ka?dy chyba widzi, to co chce. Ja widuj?, ?e "Dyrektorek" auta stoj? pod szko?? do p??nego wieczora - nie wierz?, ?e parkuj? tam, a s? np. w domu... Niech ka?dy krytykuj?cy pob?dzie jaki? czas dyrektorem.

aknieszkaka
Cz?sty bywalec

Te? mi si? wydaje ?e nie jest to najlepsze rozwi?zanie z tym zakazem.
Co do aut dyrektorek to tylko jedna je?dzi bo druga mieszka niedaleko i o 7 godz. jest ju? w pracy i chodzi na nogach.
Dyrektorka z przedszkola by?a za otwarciem bram w rannych godzinach gdy najwi?cej rodzic?w przyje?d?a pod plac?wki,?eby dzieci mog?y bezpiecznie maszerowa? do szko?y czy przedszkola.Sama jestem zaskoczona ?e sprawa odwr?ci?a si? o 180 stopni!

sigma
Ma?y gazda

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

eskulpamerata napisał/a:
Ja widuj?, ?e "Dyrektorek" auta stoj? pod szko?? do p??nego wieczora

Moim zdaniem nie m?wimy tutaj o czasie pracy dyrektora szko?y.
eskulpamerata napisał/a:
Niech ka?dy krytykuj?cy pob?dzie jaki? czas dyrektorem

Najpierw urz?duj?cy dyrektor musia?by z?o?y? rezygnacj? :611:

eskulpamerata
Turysta

"Najpierw urz?duj?cy dyrektor musia?by z?o?y? rezygnacj? "... no tak, ciekawi mnie (w razie rezygnacji obecnej dyr.) ilu si? odwa?y wystartowa? .
Co do aut - napisane by?o "Dyektorek", a faktycznie 1 auto do wieczora stoi pod szko??, wykluczyli?cie 1 "Dyrektork?", to wiecie, kt?ra d?ugo pod szko?? stoi. Zapewniam, nie le?y tam i nie odpoczywa!

sigma
Ma?y gazda

eskulpamerata napisał/a:
a faktycznie 1 auto do wieczora stoi pod szko??, wykluczyli?cie 1 "Dyrektork?", to wiecie, kt?ra d?ugo pod szko?? stoi. Zapewniam, nie le?y tam i nie odpoczywa!

Przypominam ?e nie rozmawiamy o czasie pracy dyrektorek czy dyrektorki. Temat dotyczy bezpiecze?stwa dzieci i fatalnej decyzji "zapracowanych" dyrektorek.
Skoro jednak wchodzimy w czas pracy tych pa? czy tej pani to uwa?am ?e siedzenie do wieczora w szkole ?wiadczy o z?ej organizacji pracy.

eskulpamerata
Turysta

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Wg mnie to OGROM pracy!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi