Istebna, Jaworzynka, Koniak?w Strona Główna Istebna, Jaworzynka, Koniak?w
Jednym s?owem Tr?jwie?!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Droga z Kubalonki
Autor Wiadomość
tigrer
Cz?sty bywalec

Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Zg?aszam swoj? gotowo?? do blokowania w ka?dej chwili :697:

GlAn
Prze?okropny gazda
veni vidi vici

Wysłany: Sob 03 Mar, 2012   

ja te?.
A na marginesie wiadomo co? czy rusza z remontem drogi czy znowu b?dzie lepikowanie??

GrooveBass
Cz?sty bywalec

Wysłany: Sob 03 Mar, 2012   

Sam jestem ciekaw jaki b?dzie dalszy los drogi :) Zamiast lepikowania mo?e frezowanie , przynajmniej dziury nie "wypadn?" obok za?atanej.

A czeka nas Toru de Pologne http://tourdepologne.pl/t/etap-iv,etap/#5

GlAn
Prze?okropny gazda
veni vidi vici

Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

O ile dobrze pami?tam to w zesz?ym roku pu?cili ich pipid?wami przez lasy. Gdzie drogi s? jak sto?y. A po g??wnej TDP nie jecha?o.

sigma
Ma?y gazda

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Je?eli chcemy co? zrobi? to zamiast dyskusji na forum proponuj? aby ka?dy z nas napisa? pismo i wys?a? na nast?puj?cy adres:

Zbigniew Tabor
Dyrektor
Zarz?du Dr?g Wojew?dzkich
w Katowicach
ul. Lechicka 24
40-609 Katowice

Je?eli ten pan otrzyma przynajmniej 200 pism od nas to mo?e co? drgnie.

Mieszkaniec
oberGazda

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

Jestem zdecydowanie za tak? mobilizacj? (wysy?aniem pism odno?nie drogi Kubalonka. W za??czeniu pr?bka odpowiedzi jak? mo?ecie te? otrzyma? jak napiszecie. Oczywi?cie najwazniejsze jest, aby by?o nas jak najwi?cej.

ZDW_K_dr_kub0001.jpg
Plik ściągnięto 288 raz(y) 628,85 KB

voytaz
VIP-Gazda

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

Co oni chca za te 26 milionow zrobic? Wiadukt nad Slowioczonka?

sigma
Ma?y gazda

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

Co s?dzicie o budowie ekran?w d?wi?koch?onnych wzd?u? prawie ca?ej S-1 z Bielska do Skoczowa. Rozumiem tam gdzie s? zabudowania ale w szczerym polu ? A mo?e to tutaj wywalane s? ci??kie pieni?dze kt?re mog?yby by? wykorzystane na remont naszej wa?nej drogi ? Je?eli takich "przemy?lanych" inwestycji jest wi?cej to zaczynam rozumie? dlaczego nasze drogi s? w tak op?akanym stanie.
Moim zdaniem s? o wiele pilniejsze i o wiele wa?niejsze inwestycje drogowe ni? ekrany wzd?u? pustych p?l. Jedn? z nich jest na pewno droga z Kubalonki w kierunku Istebnej i dalej a? do Lalik a tak?e odcinek od szko?y w G??bcach do Ka?u?y. Ciekaw jestem ile to kosztuje i kto to finansuje.

Mieszkaniec
oberGazda

... z tymi ekranami to faktycznie dziwna sprawa te? si? nad tym zastanawia?em. Odno?nie drogi na Kualonk? to poza wys?aniem pisma do ZDW w Katowicach nale?a?oby te? takie samo pismo wys?a? te? do Zarz?du Wojew?dztwa ?laskiego w Katowicach.

libra75
Prze?okropno ga?dzina

sigma napisał/a:
Co s?dzicie o budowie ekran?w d?wi?koch?onnych wzd?u? prawie ca?ej S-1 z Bielska do Skoczowa. Rozumiem tam gdzie s? zabudowania ale w szczerym polu ? A mo?e to tutaj wywalane s? ci??kie pieni?dze kt?re mog?yby by? wykorzystane na remont naszej wa?nej drogi ? Je?eli takich "przemy?lanych" inwestycji jest wi?cej to zaczynam rozumie? dlaczego nasze drogi s? w tak op?akanym stanie.
Moim zdaniem s? o wiele pilniejsze i o wiele wa?niejsze inwestycje drogowe ni? ekrany wzd?u? pustych p?l. Jedn? z nich jest na pewno droga z Kubalonki w kierunku Istebnej i dalej a? do Lalik a tak?e odcinek od szko?y w G??bcach do Ka?u?y. Ciekaw jestem ile to kosztuje i kto to finansuje.

te? to zauwa?y?am i mam podobne przemy?lenia :(

GlAn
Prze?okropny gazda
veni vidi vici

Wysłany: Sro 28 Mar, 2012   

Ta bezsilno?? mnie dobija.

aknieszkaka
Cz?sty bywalec

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

No i zacz??o si? klejenie dziur!!!!!!
Horror!

Janusz Juroszek
Turysta

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

W sprawie remontu Istebna-Kubalonka zwr?ci? si? do ZDW na moj? pro?b? radny Sejmiku ?l?skiego Janusz Buzek , poni?ej odpowied?, kt?r? Marsza?ka Wojew?dztwa ?laskiego. wi?cej informacji na stronie www.januszjuroszek.pl

Odpowied?-Marsza?ka-Wojew?dztwa-?l?skiego-na-interpelacj?-w-sprawie-remontu-drogi-Istebna-Kubalonka_1.jpg
Plik ściągnięto 266 raz(y) 774,73 KB

sigma
Ma?y gazda

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Kto? ?le poinformowa? pana marsza?ka. Na przedmiotowym odcinku brak jakichkolwiek osuwisk. Najwy?szy czas aby "osun??" si? dyrektor zarz?du dr?g wojew?dzkich bo to on odpowiada za stan tej drogi. Podejrzewam tak?e ?e to on celowo wprowadzi? w b??d marsza?ka wojew?dztwa.
Panie Januszu chwa?a Panu za interwencj? ale sam pan widzi ?e jest nieskuteczna tak samo jak wiele poprzednich. Spraw? trzeba dr??y? dalej chocia?by dlatego ?eby wyja?ni? te osuwiska kt?rych niema !!!

Mieszkaniec
oberGazda

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Tak?e chyl? czo?a przed wszelkimi dzia?aniami os?b (m.in Janusz Juroszek) niezale?nie od przynale?no?ci... , Wydaje mi si?, mog? si? myli?, ale powinni?my zebra? si? w wi?ksz? grup? i napisa? wniosek na forum, kt?ry mo?emy wszyscy wys?a? do Przewodnicz?cego Sejmiku Wojew?dzctwa ?l?skiego. Wielo?? rozpatrywanych wniosk?w b?dzie nasz? si?? i co najmniej przybli?y Radnym Sejmiku ten wieloletni problem. Nie wspomn? ju? o wsparciu Rady Gminy i W?jta Istebnej chocia?y poprzez z?o?enie podpis?w pod ich ewentualn? uchwa?? itd. Te? przecie? dzia?aj? na tym polu od dawna. Mamy pole do popisu tylko musimy pozytywnie zarazi? "probleme tej drogi" innych. Innych pomys??w nie mam, no mo?e media i blokada, ale to ju? chya by?o.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi